ارائه بیمه باربری و بارنامه معتبر کالا در حمل و نقل، جابجایی و اسباب کشی هدیه ای از طرف اتوبار و باربری شهاب بار پاسارگاد به شما جهت جلب اطمینان و اعتماد شما مشتریان عزیز است.
اتوبار و باربری شهاب بار علاوه بر:
•    راحتی در جابجایی
•    سرعت بالای اسباب کشی
•    امنیت
اقدام به ارائه بیمه معبتر کالا و بارنامه به صورت رایگان نموده است.
بیمه باربری ما در شهاب بار تضمین می کند اگر در جریان حمل کالا هر گونه خسارتی به اثاثیه و کالاهای در حال حمل وارد شود این خسارت توسط شرکت بیمه جبران می گردد.
انواع بیمه باربری شامل:
•    بیمه باربری داخلی
•    بیمه باربری وارداتی
•    بیمه باربری صادراتی
•    بیمه باربری بین المللی
می باشد.

بیمه باربری

چرا بیمه

شرکتها و موسساتی که در زمینه حمل و نقل داخلی و باربری فعالیت دارند بر اساس قانون تجارت و سایر مقررات مربوطه موظف هستند تا هر نوع محموله و کالایی را که توسط ارسال کنندگان و یا صاحبان کالا جهت حمل به مقاصد مورد نظر به آنها واگذار می شود، صحیح و سالم به مقصد برسانند. خطرات متعددی ممکن است در حین جابجایی به خصوص در جاده های بین شهری در کمین کالا و بار باشد. جبران خسارت های احتمالی از این پیشامدهای غیر مترقبه از جمله تصادف، واژگونی ، آتش سوزی و ….بر عهده موسسات حمل و نقل می باشد.

بیمه نامه موجب ایجاد اطمینان و آسودگی خاطر ارسال کنندگان بار و نیز شرکت های باربری می شود. از این رو بسیار عاقلانه است که در هنگام جابجایی حتما بار خود را توسط شرکت باربری بیمه نمایید. ارائه بیمه نامه باربری تفاوتی است میان یک شرکت باربری خوب و مدرن با یک باربری بی کیفیت.
تمامی کالاهای تجاری و اثاثیه منزل و محموله های سبک و سنگین تحت پوشش بیمه باربری حمل می گردد. بیمه نامه باربری اتوبار شهاب بار پاسارگاد ، ضمانت کیفیت کار ما به شما است.
جهت اطلاع از چند و چون بیمه نامه کالا و بارنامه در حمل کالا کافیست با ما در تماس باشید.
مشاوران ما آماده اند تا شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.
افـتخار ما ارائـه کیفیت همیــشگی به مشتریانمان است.